Ste senior GL účtovník, ale máte ambíciu posunúť sa Tím Lídra?

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700 - 2100 EUR/mesiac

Už Vás nebaví čakať na to, kedy Vám dajú možnosť posunúť sa na Tím lídra? Viete prirodzene motivovať ľudí a máte v sebe chuť pracovať na líderských schopnostiach? Momentálne obsadzujeme pozíciu Junior TL na oddelenie General Ledger do medzinárodnej spoločnosti a hľadáme ľudí s potenciálom!

Tvojou náplňou práce bude:
- Starať sa o menší tím účtovníkov (2- 3)
- Motivovať a rozvíjať jednotlivých členov tímu
- Neskôr sa budeš podieľať aj na nábore nových členov tímu, nakoľko sa tento tím bude do budúcna rozrastať (selekcia a pohovorovanie vhodných uchádzačov)
- Participovanie na rôznych projektoch (napr. prenos procesov z iných krajín, zlepšovanie procesov atď.)
- Pravidelná príprava reportov pre manažéra
- Pomáhanie kolegom pri riešení náročnejších problémov
- Pravidelné účtovné aktivity
- Zodpovednosť za účtovnú uzávierku
- A mnoho iného

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na [email protected]

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Minimálne 5 rokov skúseností na pozícii účtovníka hlavnej knihy
- Skúsenosť s vedením ľudí je vítaná
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka je podmienkou
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti
- Príjemné vystupovanie

Benefity

Spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- 13. garantovaný plat
- Preplácanie jazykových kurzov
- Plne hradené gastrolístky
- Cafeteria benefit
- Flexibilný pracovný čas (core time: 9:00- 15:00 hod.)

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo
ID: 3209444  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1700 - 2100 EUR/mesiac