Pl/sql developer v úspešnej českej spoločnosti

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR/mesiac

Máš analytické myslenie a chceš pracovať v úspešnej finančnej spoločnosti kde budeš pracovať na vývoji platformy v ORACLE DB?
Tvojou náplňou práce bude:
- tvorbe generátorov PL/SQL kódu
- vypracovanie a aktualizovanie technického dizajnu modulov
- zadávanie požiadaviek výstupov v SQL
- tvorba a aktualizácia knowledge databázy
- navrhovanie úprav na tvorbu kódu

Požadujeme

- niekoĺko ročné skúsenosti ako PL/SQL Developer
- schopnosť porozumieť, revidovať, fixovať externý/interný kód
- schopnosť pracovať samostatne a v rámci termínov
- ochota učiť sa a zlepšovať sa v programovacích a ladiacich technikách

Ak máš naozaj rád prácu s PL/SQL kódom a splňaš tieto požiadavky. Veľmi radi si prejdeme tvoj životopis a pozveme ťa na pohovor.

Benefity

- príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
- 5 dní voľna naviac po dvoch rokoch zamestnania
- zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
- príspevok na DDS a životné poistenie
- zdravotný program
- pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3157247  Megjelentetés dátuma: 11.8.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 EUR/mesiac