Vnútropodnikový účtovník

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400 EUR/mesiac

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky v oblasti vnútropodnikového účtovníctva a účtovaní výrobných nákladov spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

- Účtovanie transakcií medzi jednotlivými pobočkami a výrobňami
- Zúčtovanie dát na základe interných predpisov
- Kontrola nezrovnalostí zostatkov na účtoch
- Vyrovnávanie vnútropodnikových záväzkov a pohľadávok
- Alokácia nákladov
- Zodpovednosť za tvorbu účtovných závierok
- Participácia na atraktívnom projekte, o ktorom sa vieme porozprávať na pohovore
- Spracovanie údajov v podnikovom systéme, SAP
- Príprava finančných reportov pre manažéra
- Komunikácia s internými a externými partnermi

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Vzdelanie v oblasti ekonómie/účtovníctva, znalosť podvojného účtovníctva
- 2 ročná prax v oblasti účtovníctva, ideálne s komplexnými zodpovednosťami
- Plynulá úroveň anglického jazyka
- Skúsenosť so systémom SAP, Hyperion alebo Oracle výhodou
- MS Office, najmä MS Excel - pokročilý
- Schopnosť rýchlo sa adaptovať a učiť sa
- Príjemná, komunikatívna osobnosť
- Časová flexibilita

Benefity

Klient ponúka zaujímavý systém benefitov (finančných a nefinančných), ktoré sa pohybujú nad trhovou úrovňou, presnejšie radi upresníme u nás na pohovore.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia- Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 3134422  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 1400 EUR/mesiac