Elektrotechnický inžinier

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Ponúkame možnosť pracovať pre jedného z najzaujímavejších zamestnávateľov. Máme pre Vás výzvu v podobe pozície ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER.

Náplň práce:

- Návrh a konštrukcie analógových a digitálnych elektronických obvodov
- Merania elektrických veličín statických aj dynamických
- Simulácie elektrických obvodov a návrh dosiek plošných spojov
- Tvorba dokumentácie v anglickom jazyku, komunikácia so zahraničnými partnermi
- Programovanie riadiacich systémov na báze mikrokontrolérov aj PLC

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- Znalosť elektrotechnických symbolov, orientácia v schémach
- Znalosť elektrosúčiastok a značenia, THT aj SMD
- Znalosť programovaích jazykov výhodou (C, Assembler, Java a pod.)
- Schopnosť naštudovať si odborné články v anglickom jazyku a využiť získané poznatky v projekte
- Prehľad v technických oblastiach (termodynamika, hydraulika, pneumatika, senzorika)
- Elektrotechnická spôsobilosť min. podľa par. 21

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2807959  Megjelentetés dátuma: 11.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.