Technik (energetika) - aj absolventi

Miesto práce
BRATISLAVA, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii TECHNIK (ENERGETIKA).

Vašou náplňou práce bude:

- Vykonávať servisnú činnosť meracej, regulačnej techniky a riadiacich systémov
- Spolupracuje na servise a oživovaní riadiacich systémov a inej meracej a regulačnej techniky
- Spolupracuje na odstraňovaní havarijných stavov
- Zabezpečuje tvorbu a aktualizáciu projektovej dokumentácie riadiacich systémov
- Spolupracuje na zostavovaní generálnych opráv, rekonštrukcií a modernizácii

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- držiteľ platného oprávnenia podľa §22 vyhlášky 508 PODMIENKOU
- Absolvent SŠ alebo VŠ so zameraním na elektroniku/ elektrotechniku PODMIENKOU
- Ochota cestovať
- Ochota držať pohotovosť
- Prax na obdobnej pozícii výhodou

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering