Labview programmer

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Máš skúsenosť s Labview? Je pre teba oblasť elektroniky zaujímava a rád sa jej venuješ. Ak ovládaš ku tomu anglický jazyk popis pozície nižšie čaká na teba.

Náplň práce:

- programovanie výrobných zariadení a produktov na platforme Labview
- dolaďovanie naprogramovaných aplikácií na platforme graficky orientovaného programovania
- správa softvérovej dokumentácie
- úpravy a opravy existujúcich softvérových riešení výrobných a montážnych zariadení
- úzka spolupráca s ostatnými R&D inžiniermi
- overovanie správnosti naprogramovaných úkonov z hľadiska funkčných celkov
- zodpovednosť za zverené projekty

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- VŠ technické zameranie
- skúsenosti v oblasti Labview programovania alebo Matlabu
- vedomosti v oblasti logiky objektového programovania
- Anglický jazyk - aktívna znalosť
- technické myslenie
- Elektro - elektrotechnický background

Benefity

- Flexibilný pracovný čas
- Stabilné a príjemné pracovné možnosti
- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Možnosť karierného rastu
- Prístup k najnovsším technologiám

A hlavne možnosť byť súčasťou a spolutvorcom zaujímavých projektov.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.