Špecialista zákazníckeho servisu (nemecký jazyk)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Máš pocit, že poskytuješ zákaznícky servis tak, že nechávaš ostatných ďaleko za sebou? Máš potrebné skúsenosti, ale chýba Ti prostredie, kde by si sa mohol realizovať?
Ak máš pocit, že Slovensko je ti malé, pošli nám životopis a budeš mať príležitosť zaučiť sa v zahraničí a budovať vzťahy s klientmi na celom svete.
Pomôž využitím svojich schopností tejto medzinárodnej firme, o ktorej kvalitách Ti radi povieme viac na osobnom stretnutí.

Náplň práce:

- Aktívne využitie nemeckého jazyka
- Podpora pre účtovnícke a objednávkové oddelenie
- Komunikácia s klientmi ohľadom nezrovnalostí týkajúcich sa faktúr, platieb, objednávok
- Dohľadávanie informácií v interných systémoch, databázach

Požadujeme

Požiadavky na úspešného uchádzača:

- Komunikatívna znalosť Nemeckého jazyka
- Proklientsky orientovaný
- Dynamický a proaktívny
- Skúsenosť z call centra, zákazníckou podporou, komunikáciou so zákazníkmi veľkou výhodou
- Rád / rada sa učíš nové veci (na všetko potrebné budeš zaškolený)
- Zdvorilá komunikácia so zákazníkom je pre teba samozrejmosťou

Benefity

Benefity:

- Možnosť úvodného školenia na centrále v Nemecku – školenia plne hradené
- Flexibilný pracovný čas
- Finančné benefity podľa dosiahnutých výsledkov a hospodárskych výsledkov spoločnosti
- Máte k dispozícii 1 – 2 „sick days“ - v prípade, že sa necítite dobre, môžete pokojne zostať doma
- Rýchly výberový proces
- Vyvážený osobný život s pracovným - minimálne nadčasy

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi