Kontrolór zákazníckych dát

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1100 EUR/mesiac

Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti v oblasti tvorby dodávateľských reťazcov na pozícii Špecialista zákazníckeho servisu s Poľským jazykom.

Náplňou Vašej práce bude:

- správa zákazníckych dát a ich aktualizácia
- kontrola kvality vyplnených dát v systéme
- spracovanie a podpora pre užívateľov systému
- promptné riešenie vzniknutých problémov
- denná komunikácia so zákazníkmi
- úzka spolupráca a komunikácia so zahraničnými projektovými tímami
- administratívne a ad-hoc úlohy

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- aktívnu znalosť Poľského jazyka a komunikatívnu znalosť Anglického jazyka
- ročnú prax v oblasti starostlivosti o zákazníka
- vynikajúcu znalosť programového balíka MS Office
- schopnosť pracovať v mladom dynamickom tíme
- orientáciu na detail

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2764693  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1100 EUR/mesiac