Senior logistik / špeditér

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Je logistika a špedícia pre Vás to ,,pravé orechové"? Máte skúsenosti s vyjednávaním a starostlivosťou o zákazníka?
Chcete v práci napredovať, dosahovať dobré výsledky a uplatniť sa v medzinárodnej firme pôsobiacej v oblasti dopravy a špedície?
Aktuálne je tá príležitosť TU, tak neváhajte a aplikuje si ešte dnes!

Náplň práce zahŕňa:

- Denný kontakt so zákazníkmi
- Spracovanie objednávok a požiadaviek od zákazníkov
- Negociácie zmluvných podmienok a zmluvných náležitostí
- Komunikácia s prepravnými spoločnosťami
- Budovanie vzťahov so zákazníkmi
- Administratíva s tým spojená

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- Aspoň 3 roky praxe v oblasti logistiky/špedície - PODMIENKA
- Plynulá úroveň anglického jazyka
- Znalosť iného cudzieho jazyka je veľkou výhodou (nemecký, maďarský, poľský...)
- Predchádzajúca skúsenosť s vedením tímu a s participáciou na projektoch je veľmi vítaná
- Výborné komunikačné a negociačné zručnosti
- Schopnosť pracovať samostatne a s vysokým pracovným nasadením
- Orientácia na výsledky a cieľ

Benefity

Spoločnosť Vás motivuje nasledujúcimi benefitmi:

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Ročné odmeny v závislosti od plnenia cieľov
- Dynamické a príjemné prostredie
- Možnosť kariérneho rastu
- Jazykové kurzy (anglický a nemecký jazyk)

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/