Predavač-ka pre rodinný obchod s farmárskymi potravinami

Miesto práce
Dubravka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
630 - 700 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
* obsluha zákazníkov
* obsluha pultu s lahôdkami
* doplňovanie tovaru
* príjem tovaru
* práca na registračnej pokladni
* spracovanie objednávok tovaru

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
* stredoškolské vzdelanie, eventuálne odborné vyučenie
* schopnosť dobrej komunikácie so zákazníkom
* skúsenosti s obsluhou a predajom údenín výhodou-nie je podmienkou
* pozitívna osobnosť

Benefity

Spoločnosť ponúka:

nástupný základný plat 630 € + odmeny a podiely na zisku
po zapracovaní navýšenie základnej mzdy na 700 - 750 € !!! + odmeny a podiely na zisku
benefity:
-pravidelné odmeny podľa plnenia úloh a prosperity firmy
-príspevok na stravovanie
-variabilná pracovná doba len 6dní v týždni-nedele+sviatky voľno!
-korektné zachádzanie, dobrá partia kolegov, rodinná atmosféra
-zamestnanecké ceny na tovar
-zaškolenie a zapracovanie

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
ID: 2730472  Megjelentetés dátuma: 20.9.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 630 - 700 EUR/mesiac