Absolvent - technický pracovník v strojárskej výrobe

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750 EUR/mesiac

Si ABSOLVENT? Ponúkame ti výbornú príležitosť rozvíjať svoje technické znalosti a získať skusenosť z praxe na pozícii TECHNICKÝ PRACOVNÍK v strojárskej výrobe.

Vašou náplňou práce bude:
- Snímkovanie práce
- Vyhotovenie snímok a videozáznamov
- Sledovanie výrobných procesov a postupov
- Spracovanie snímky v internom systéme
- Aplikácia v rámci celej výrobnej časti

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru (strojástvo, elektrotechnika, stavebníctvo)
- Schopnosť čítať technické výkresy
- Aktívne využívanie MS office (najmä Excel-u)
- Vlastné AUTO k dispozícii je PODMIENKA - výkon práce je v priemyselnom parku v Senci
- Samostatnosť a zodpovedný prístup k prácii
- Pracovná doba je od 7:00 do 15:30 hod.

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť pre absolventov. Prístup k najmodernejším technológiám,možnosť dlhodobej spolupráce a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 2571672  Megjelentetés dátuma: 20.5.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 750 EUR/mesiac