Skladník vzv / manipulant

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
640 EUR/mesiac

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu Skladník - vodič VZV / Manipulant.

Tvojou náplňou práce bude :

- vykladanie a zaskladnenie materiálu pomocou VZV, paletového vozíka príp. drobnejšieho tovaru i manuálne
- vyskladnenie a nakladanie tovaru do prepravného vozidla
- manipulácia s tovarom a materiálom v rámci skladu
- všetky manipulačné práce potrebné pre chod skladu
- triedenie tovaru podľa farebnej škály výrobkov

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- preukaz na vysokozdvižné vozíky - prax je vítaná
- VZV - plynové vozíky do 2,5 metra
- nemecký jazyk na úrovni porozumenia - základné frázy
- hľadáme stabilných kandidátov, zodpovedných, precíznych a so zmyslom pre detail
- pracovný čas - pondelok až piatok : 7:30 do 16:30

Benefity

- zázemie stabilnej spoločnosti
- preplatenie obedov v plnej výške
- kľudné pracovné prostredie

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1297626  Megjelentetés dátuma: 19.7.2012  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 640 EUR/mesiac