Expert na finančné trhy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiac

Si odborník na finančné trhy a chceš pracovať v medzinárodnej spoločnosti s globálnym pôsobením? Aktuálne totižto hľadáme skúseného kontrolóra pre finančné trhy.

Hlavnou náplňou práce bude:

- zabezpečovanie dôkladnej bankovej operatívy pre klientov súvisiacich s finančnými trhmi
- koordinácia a zabezpečovanie optimalizačných procesov v poskytovaní služieb
- Identifikácia a následná implementácia nových postupov v rámci zlepšenia organizácie jednotlivých interných procesov súvisiacich s finančnými trhmi
- zosúladenie činností medzi jednotlivými timámi a oddeleniami pre zabezpečenie komplexných služieb
- vypracovanie working place instructions, tvorba tréningových plánov a školení ohľadne nových updatov v reguláciách
- vedenie krátkodobých ale aj dlhodobých projektov
- komunikácia so stakeholdermi

Požadujeme

Pre výkon prace musíš spĺňať následovné požiadavky:

- plynulá komunikácia v anglickom jazyku na úrovni C1
- minimálne 2 roky skúsensoti z oblati bankovníctva, finanačných trhov, tradingu alebo projektového manažmentu v banke
- dynamický a tímový prístup pri plnení jednotlivých požiadaviek
- analytické a komunikačné zručnosti

Benefity

- Príspevok na stravné lístky
- Online benefitový systém Cafeteria
- Referenčný bonus
- Finančné bonusy na pracovné jubileá
- Home Office
- Extra dni dovolenky
- Nemocenské voľno
- Teambuildingové aktivity
- a mnoho ďaľšieho...

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4207493  Megjelentetés dátuma: 19.11.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac