Práca s využitím fínskeho, nórskeho alebo švédskeho jazyka na polovičný úväzok

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 685 EUR/mesiac

Si študent vysokej školy? mamička na materskej? a máš záujem zlepšovať svoje jazykové znalosti? Ovládaš fínsky, nórsky alebo švédsky jazyk? Vieš odpracovať 20 hodín týždenne a máš záujem o Home-Office? Chceš si zarobiť? Hľadáme práve Teba!

Tvojou náplňou práce primárne bude:

- komunikácia so zákazníkmi značky DYSON

- vybavovanie objednávok, reklamácií, doplňujúcich otázok zákazníkov

- Príležitostný predaj produktov značky DYSON

Požadujeme

Ak spĺňaš nasledovné požiadavky:

- Komunikáciu v: fínskom, nórskom alebo švédskom jazyku na C1 úrovni

- Komunikáciu v anglickom jazyku na B1 úrovni

- Pro- zákaznícky prístup

- Samostatnosť pri riešení zákazníckych požiadaviek

Benefity

Spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých benefitov, ktoré kandidátom rada predstaví na pracovnom pohovore.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4181491  Megjelentetés dátuma: 13.10.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac