Výrobný pracovník ! Ubytovanie a doprava zadarmo! V Bratislave

Miesto práce
Giraltovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
822 - 1 200 EUR/mesiac

Hľadáme operátorov výroby do automobilového priemyslu v Bratislave.

Ponúkame:
- Základná mzda 822€
- Variabilná zložka 250€
- Príplatky podľa zákonníka práce
- Stravné lístky 4,20€

Pracovná náplň:
- práca na montážnej linke
- výroba a montáž palubných dosiek
- príprava materiálu na spracovanie
- kontrola výroby
- práca na 3 zmeny
- pracovný čas PO-Pia po 8h
- Nástup IHNEĎ!

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289.

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť

Benefity

- odmena za odporúčanie nového kolegu 700.- €
- Odpracuj 100 dní a k výplate dostaneš BONUS - 500€
- výkonnostný bonus 102€
- po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 100€
- Príplatky nad rámec zákonníka

- zabezpečené BEZPLATNÉ ubytovanie

- zabezpečená FIREMNÁ DOPRAVA v rámci Bratislavy zo Zlatých pieskov a Ivánskej cesty, od Polusu, z hlavnej vlakovej stanice v Bratislave a z Lamača do zamestnania ZADARMO.

- Firemný autobus z obcí: Kúty, Borský sv. Jur, Sekule, Moravský sv. Ján, Závod, Stupava, Lozorno, Jabloňové, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica, Veľké Leváre, Malacky (za poplatok podla aktuálnych podmienok)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4167190  Megjelentetés dátuma: 22.9.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 822 EUR/mesiac