Hľadáme šikovných skladníkov a skladníčky v Senci. Mzda viac než 1000€

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 250 EUR/mesiac

Hľadáme šikovných ľudí do skladu v Senci.

Fixná zložka mzdy závisi od skúsenosti vo výške 950€/brutto
Výkonnostný bonus - 300€/brutto

Vašou náplňou práce bude:
- príjem a výdaj tovaru na základe objednávky
- práca so skenerom
- obsluha VZV

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289 ALEBO 0902 985 060.

Požadujeme

Hľadáme zamestnacov, ktorí sú:
- samostatní
- šíkovní
- prax 1 rok
- platný preukaz VZV
- ochotní pracovať na dve zmeny:
Ranná 06:00 - 14:00
Poobedná 14:00 - 22:00

Benefity

- stabilné zamestnanie
- ročný bonus
- pracovné oblečenie
- práca v modernom sklade
- rôznorodé možnosti vzdelávania

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4131474  Megjelentetés dátuma: 28.7.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac