Projektový manažér TZB

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Staň sa aj ty súčasťou teamu slovenskej spoločnosti, ktorá patrí medzi top spoločnosti v oblasti TZB. V súčasnosti obsadzujú pozíciu PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA TZB

Tvojou náplňou práce bude:

- Zabezpečenie plynulosti projektov
- Zodpovednosť za monitorovanie projektu, dodržiavanie špecifikácií a stanovených postupov
- Nastavovanie harmonogram projektu
- Zodpovedať za budget
- Riešenie vzniknutých problémov na projekte
- Nastavovanie a optimalizácia procesov na projektoch
- Dosahovanie plánovaných cieľov projektu
- Monitorovanie výdavkov, sledovanie zabezpečenia súladu s rozpočtom

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Vzdelanie SŠ alebo VŠ zameranie STAVEBNÍCTVO
- Prax min. 2 roky v danom odbore
- Skúsenosti s projektami v oblasti vzduchotechniky alebo kúrenia PODMIENKA
- Znalosť programu AutoCad
- Vodičský preukaz typ B PODMIENKA

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:

- 13. 14. plat
- Firemné auto aj na súkromné účely
- Odborné školenia
- Firemný notebook

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4072954  Megjelentetés dátuma: 2.5.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac