Systémový dizajner / architekt

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 3 000 EUR/mesiac2200 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre fin-tech spoločnosť, ktorej biznis figuruje v zahraničí a na Slovensku pôsobí ako IT divízia, hľadáme systémového dizajnéra / architekta, ktorý sa bude zameriavať na projekt z oblasti online bankových produktov.

Pracovná náplň:

- návrh a dizajn agilného systému
- analýza biznisových potrieb a požiadaviek
- analýza a spracovanie komplexných technických špecifikácii
- backendová integrácia microservices a systémov
- úzka kooperácia s product ownerom
- komunikácia s developermi počas vývoja a implementácie platformy

Požadujeme

Požadované znalosti a skúsenosti:

- skúsenosti so softvérovým dizajnom (banking, finance)
- BPMN, ICT analytické tooly, UML
- technický background (API, základy programovania, SQL, JSON)
- profesionálna komunikácia v anglickom jazyku- B2

Benefity

Benefity:

- možnosť kariérneho rastu, ako aj relokácie v rámci spoločnosti
- preplácané certifikácie, konferencie a tréningy
- motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne)
- flexibilný pracovný čas
- home office (50%)
- sick days (4x /rok)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4034557  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac