Projektový inžinier pre CAD implementácie

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
dohodou
1 230 - 1 560 EUR/mesiac1230 - 1560 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Na pozíciu projektového inžiniera pre CAD implementácie hľadáme nemecky hovoriaceho skúseného kandidáta, ktorý bude zabezpečovať implementáciu konštrukčného softvéru pre potreby inžinieringu a výroby.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Zabezpečenie implementácie CAD softvéru (EPLAN P8) pre tvorbu elektrických schém.
- Návrh konceptov pre nové štruktúrovanie elektrickej schémy a konceptov označovania súčiastok.
- Návrh konceptov pre zakladanie dielov v databanke softvéru a ich správa. Zakladanie nových dielov, makier, dodávateľov do databanky.
- Realizácia pilotného projektu – návrh konceptov pre tvorbu elektrickej schémy, návrh 3D modelov, návrh exportných dát
- Tvorba a správa návrhov pracovných štandardov pre daný softvér.
- Komunikácia s globálnym tímom pre CAD implementácie pri definovaní potrebných projektových krokov.
- Spolupráca a podpora konštrukcie a výroby pre používanie a zlepšovanie CAD softvéru.

Požadujeme

- Konštrukčné riešenia CAD procesov.
- Korekcia a optimalizácia technických údajov (CAD).
- Vývojové konštrukčné práce počas implementácie CAD softvéru založených na nových princípoch a parametroch.
- Koordinácia skupiny konštruktérov pri konštrukčných riešeniach v CAD.
- Znalosť a zabezpečenie metodiky konštrukčnej činnosti.
- Projektové riadenie.
- Elektrotechnické materiály, vodiče a káble, znalosť výrobných procesov, systémy, normy a štandardy kvality v elektrotechnike.
- Technické kreslenie v elektrotechnike, schémy.
- EPLAN - pokročilý.

Benefity

pružná pracovná doba
- vzdelávanie a rozvoj (interné, cyklické a jazykové školenia)
- možnosť využitia MultiSport karty po skúšobnej dobe
- zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
- stravná jednotka 3,83 €

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4029633  Megjelentetés dátuma: 4.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 230 EUR/mesiac