Full-Stack Developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 300 - 3 500 EUR/mesiac2300 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme Fullstack developera pre nový projekt zameraný na vývoj digitálnej platformy v oblasti Risk manažmentu.

Náplň práce:

- vývoj nových funkcionalít
- spolupráca na vytváraní dizajnových špecifík a ich implementácii
- participácia pri tvorbe riešení pre existujúce ale aj nové systémy
- testovanie vývojových protoypov
- mentoring pre juniornejších developerov tímu
- komunikácia s externými a internými klientmi

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- profesionálne skúsenosti vo webových technológiách
- skúsenosť s vývojom v Jave
- anglický jazyk- B2 (písomná aj ústna komunikácia so zahraničnými kolegami)

Výhodou sú:

- skúsenosti s SQL databázami
- znalosť CI/CD pipeline

Benefity

Benefity:

- príspevok do 3. piliera
- flexibilný čas (6-22)
- príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
- príspevok na eco spotrebiče 3600€
- garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
- možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
- multikultúrne prostredie
- OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4022873  Megjelentetés dátuma: 19.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 300 EUR/mesiac