Skladník - export (2 zmenná prevádzka)

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
739 - 800 EUR/mesiac739 - 800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme zodpovedných pracovníkov na pozíciu SKLADNÍK na oddelenie Exportu.

NÁPLŇ PRÁCE:
- presúvanie výrobkov z výrobnej linky do skladu hotových výrobkov
- príprava výrobkov na expedíciu
- práca s VZV, nakladanie tovaru na dopravu
- práca s ERP systémom
- udržiavanie poriadku v sklade
- práca na 2 zmeny ( od 6:00-14:00 PO-PIA, 14:00-22:00 PO-PIA)

Požadujeme

- SŠ vzdelanie
- platný preukaz na obsluhu VZV - PODMIENKA
- skúsenosti na pozícii skladníka/vodiča VZV výhodou
- práca s PC
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Benefity

- práca bez nočných zmien
- stravné lístky
- bonusy nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na cestovné

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4019746  Megjelentetés dátuma: 13.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac