SalesForce Specialist

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 500 - 4 000 EUR/mesiac2500 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre IT spoločnosť, ktorá na svetovom trhu figuruje ako líder v rámci IT riešení a hardware-u hľadáme Saleforce špecialistu (Developer; Administrator, Konzultant), ktorý má ambíciu pokračovať v technickej pozícii a bude spolupracovať s vývojármi a testermi na úrovni DevOps.

Náplň práce:

· Vývoj a údržba automatizovaných zavedených systémov
· Chápať špecifikám prostredia v súvislosti s biznis požiadavkami
· Prinášať odporúčania pre vylepšenie procesu na zabezpečenie škálovateľnosti a spoľahlivosti systému
· Účasť pri vývoji a implementácii plánu nasadenia systému
· Spolupracovať s tímami IT a QA pri zavádzaní a odstraňovaní problémov so systémovými aplikáciami
· Vypracovať dokumentáciu nasadenia pre podporu zákazníkov

Požadujeme

· Salesforce - pokročilý (Programátor / Administrátor / Konzultant)

Benefity

· Finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy)
· Flexibilná pracovná doba + 3 dni
· Dovolenky navyše + 3 sickdays
· Multisport karta na športové aktivity
· Prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku)
· Parkovanie priamo vo firme
· Rôzne vzdelávacie a relaxačné programy

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4018399  Megjelentetés dátuma: 10.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac