Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Skladník

GRAFID, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,5 - 7,15 EUR/hod.základ + 30% variabilná zložka, v prípade práce na živnosť 9,00 eur/ hodina.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, kontrola a uskladnenie materiálu
- zásobovanie pracovníkov materiálom
- výdaj materiálu zo skladu - FIFO systém
- inventarizácia tovaru
- obsluha vysokozdvižného vozíka (potrebný vodičský preukaz VZV) - trieda I. - elektrický (D, G, W1) - vieme zabezpečiť školenie!
- práca so systémom SAP a Excel. - pred začatím Vás zaškolíme do systému.

- podrobné zaškolenie a zapracovanie
- práca v jednozmennej prevádzke (Pondelok - Piatok)
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- stabilná a perspektívna práca
- zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- bonus za odporúčanie nových kolegov
- práca vo vnútorných čistých priestoroch
- mladý kolektív
- zabezpečená teplá strava (na výber zo 6-tich druhov jedál)

Pracovná pozícia si vyžaduje prácu na VZV, aktualizáciu neplatného preukazu zabezpečíme na naše náklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz VZV I. triedy - elektrické vozíky (A,B,C,D,G, W1)
- preukaz na VZV a prax výhodou - nie je nutné vieme zabezpečiť preškolenie na VZV
- práca s pc
- zodpovednosť, samostatnosť, lojalita,
- bezúhonnosť, komunikatívnosť

Spoločnosť GRAFID, s.r.o. so sídlom v Dubnici nad Váhom je mladá, úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť na Slovenskom trhu.

Staň sa aj Ty súčasťou vysokokvalifikovaného teamu pracovníkov a buď odborník vo svojom obore.

Sme držiteľom certifikátu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4163156  Megjelentetés dátuma: 29.3.2022  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.