Osobná asistentka

Grade Reality, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka pre administratívne práce spojené s manažovaním činnosti konateľa spoločnosti ako sú dohadovanie stretnutí, dopĺňanie internej databázy, práca s PC (word, excel), organizačná podpora vedenia spoločnosti, organizovanie firemných eventov.

Motivačné školenia, vlastný notebook, mobil, flexibilný čas, možnosť kariérneho rastu v rámci odboru, mesačná skúšobná doba

Prosíme uchádzačov posielať životopis aj fotografiou a priloženým motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Reality, Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôveryhodnosť, pracovitosť, flexibilita, komunikačné a písomné zručnosti, príjemné vystupovanie, vodičský preukaz výhodou, schopnosť učiť sa nové veci.

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na akvizície a predaj pozemkov.
ID: 3628787  Megjelentetés dátuma: 14.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500