NPI inžinier (zavedenie nových výrobkov do výroby, komunikácia so zákazníkom)

Priemyselná, Hlohovec-Šulekovo, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta, mesačný bonus, 13.plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypracovanie výrobného postupu podľa produktovej dokumentácie a zavedenie výrobku do sériovej produkcie
  • komunikácia so zákazníkom ohľadom technických otázok
  • zabezpečuje transfer výroby od zákazníka alebo inej sesterskej spoločnosti
  • posúdenie možností vyrobenia produktu
  • technologické podklady pre vypracovanie cenových ponúk
  • stanovenie optimálnych výrobných procesov a pracovných nástrojov v spolupráci s procesnými inžiniermi
  • aktívna účasť pri prototypovej výrobe na každom stanovenom výrobnom procese, posudzovanie kvality stanoveného výrobného procesu v spolupráci s procesnými inžiniermi, vytváranie reportov a ich zaslanie zákazníkovi po ukončení prototypovej dokumentácie
  • riadenie a implementácia procesu zmeny na výrobkoch
  • navrhovanie riešení za účelom znižovania výrobných nákladov
  • vytváranie internej výrobnej dokumentácie a jej udržiavanie, zúčastňuje sa školení alebo sám vykonáva prvotné školenia operátorov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • prax na podobnej pozícii v elektrotechnickej výrobe
  • logické myslenie, technické myslenie
  • silná orientácia na zákaznícke požiadavky
  • odolnosť voči stresu
  • efektívna komunikácia
  • znalosť SMT a THT výrobných procesov výhodou
  • ochota cestovať v prípade potreby
  • znalosť tvorby a udržiavania FMEA

Kontakt

GPV Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnost nadnárodnej dánskej spoločnosti GPV , ktorá je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov elektrotechnickej výroby (EMS provider - výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov SMT, THT, testovanie, čistenie DPS, lakovanie, finálna montáž ...).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Záturová
Tel.: +421915187400
E-mail: poslať životopis

O GPV

GPV je globálna spoločnosť poskytujúca EMS (z anglického Electronics Manufacturing Services, teda služby výroby elektroniky) zameraná na svojich zákazníkov. Našou víziou je byť najdôveryhodnejším, najvýkonnejším a najlepším partnerom v oblasti EMS. So sídlom v Dánsku a výrobnými prevádzkami po celom svete poskytujeme komplexné riešenia v oblasti elektroniky, káblových zväzkov, mechatroniky a mechanickej montáže, vrátane návrhov, technickej podpory a aktivít v oblasti vývoja skúšok. Veríme, že výsledky vytvárajú ľudia. Let’s accomplish more together.

ID: 2803145  Megjelentetés dátuma: 4.11.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac