Gynekológ/ička v súkromnej gynekologicko-pôrodníckej nemocnici

GPN s.r.o., Partizánska 27, 811 03 Bratislava

Miesto práce
Partizánska 27, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 4 900 EUR/mesiacZákladná mzda sa odvíja od dosiahnutého vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.Lekár/-ka v súkromnej gynekologicko-pôrodníckej nemocnici bez špecializácie
Potrebná kvalifikácia: ukončené vysokoškolské vzdelanie

2. Lekár/-ka v súkromnej gynekologicko-pôrodníckej nemocnici so špecializáciou
Potrebná kvalifikácia: ukončené vysokoškolské vzdelanie, špecializácia/atestácia I. alebo II. stupňa v odbore gynekológia a pôrodníctvo

Ovládanie práce s počítačom

- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
- príjemné pracovné prostredie - zrekonštruované priestory.
- stravovanie v našej závodnej jedálni za 1,2€
- polročné a ročné odmeny vo výške platu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

GPN s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie zdravotníckych služieb v oblasti gynekológie a pôrodníctva, vrátane sonografie a gynekologickej onkocytológie.
Zároveň prevádzkuje súkromnú pôrodnicu "Sanatórium Koch" v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 859368  Megjelentetés dátuma: 15.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac