Zdravotná sestra do ambulancie na polovičný úväzok

GPN s.r.o., Partizánska 27, 811 03 Bratislava

Miesto práce
Partizánska 27, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
450 - 525 EUR/mesiac450

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zdravotná sestra do gynekologicko - pôrodníckej ambulancie od Pondelka-Piatku od 15:00 do 19:00

- polročné a ročné odmeny
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- príjemné pracovné prostredie - zrekonštruované priestory
- stravovanie v našej závodnej jedálni za výhodnú cenu 1,2 €
- nadštandardná zdravotná starostlivosť v našom zariadení zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Komunikácia(jednanie s ľuďmi)
Tímová práca

GPN s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie zdravotníckych služieb v oblasti gynekológie a pôrodníctva, vrátane sonografie a gynekologickej onkocytológie.
Zároveň prevádzkuje súkromnú pôrodnicu "Sanatórium Koch" v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3816462  Megjelentetés dátuma: 22.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 450 - 525 EUR/mesiac450