Operátor/ka vo výrobe

Gotec Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
dohodou
od 550 - do 600 € mesačne v závislosti od druhu práce + do výšky 200 € výkonnostná prémia podľa výkonu práce + 50 € dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste zodpovedná, manuálne zručná osoba s ochotou pracovať na zmeny máme pre Vás pracovnú ponuku.
- nakladanie neopracovaných dielov
- odoberanie, vizuálna kontrola a balenie opracovaných dielov
- čistenie stroja

- stabilné zamestnanie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- profesionálne zaškolenie
- práca na hlavný pracovný pomer
- atraktívny prémiový systém Gotec group
- motivačný bonus
- mimoriadne odmeny
- ročný bonus
- stravné lístky
- pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom

Ďakujeme všetkým uchádzačom o zamestnanie. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť

Skupina GOTEC je globálnym hráčom v oblasti automobilového priemyslu. S našou obchodnou jednotkou Coating sme špecialisti na povrchové úpravy a nátery. Od pochopenia potrieb zákazníkov, výkresov, výpočtov a cenových ponúk až po SOP pre diely s povrchovou úpravou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2758163  Megjelentetés dátuma: 8.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 550 - do 600 € mesačne v závislosti od druhu práce + do výšky 200 € výkonnostná prémia podľa výkonu práce + 50 € dochádzkový bonus