Skladník

GORAL, spol. s r.o.

Miesto práce
Veľké Bierovce
Termín nástupu
ihneď
600 EUR/mesiac+ prémie v závislosti od výkonu, po skončení skúšobnej doby zaujímavé navýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem a výdaj tovaru
- príprava tovaru podľa objednávok
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade

- práca 1-zmennej prevádzke bez víkendov a nadčasov
- stravné lístky v hodnote 5,- €

Informácie o výberovom konaní

Pre bližšie info: 0908/731 107.
V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť so životopisom na e-mailovú adresu [email protected].
Zároveň Vás žiadame o súhlas so spracovaním osobných údajov. V opačnom prípade bude Vaša žiadosť zlikvidovaná.
Dovoľujeme si upozorniť, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- oprávnenie na VZV a vodičský preukaz B výhodou
- ochota a chuť pracovať; zodpovednosť, samostatnosť, časová flexibilita

Obchodná spoločnosť GORAL, spol. s r.o. vznikla v roku 1996. Spoločnosť GORAL s významným postavením na slovenskom trhu sa zameriava na distribúciu širokého sortimentu trvanlivých potravín.

Nosnými značkami sú hlavne značky GIANA a Franz Josef Kaiser. Tovar je tiež k dispozícii aj v iných našich značkách a v značkách odberateľov, ktorými sú všetky maloobchodné i veľkoobchodné slovenské i medzinárodné reťazce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 949067  Megjelentetés dátuma: 20.7.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac