Servisný technik

GoodWill Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta a bude posudzovaná individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak by ste uvítali prácu, pri ktorej precestujete Európu, tak je to ponuka možno práve pre Vás:

  • Finálna montáž strojov a zariadení u zákazníka (Európa)
  • Spustenie zariadenia u zákazníka
  • Zaškolenie zákazníka na používanie zariadení
  • Príprava akceptačných správ
  • Servisné úkony na zariadeniach
  • Práca na zariadeniach aj na prevádzke
  • Príprava servisných reportov
  • Zaškolenie v spoločnosti v Nemecku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nadnárodná spoločnosť rodinného charakteru zaoberajúca strojárenskou výrobou pre rôzne typy priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Technicky zdatný
  • Samostatnosť
  • Vodičský preukaz B
  • Elektro § veľkou výhodou
  • Zváranie (TIG, MIG/MAG) - veľkou výhodou

Sme GoodWill Recruitment - Vaši kariérni inovátori. Ak chcete zmenu a máte chuť napredovať, pozrieme sa s vami na to, aké možnosti máte vo svojom segmente a zistíme, akú výzvu vám vieme ponúknuť. Vyhľadávame špecialistov v oblasti výroby, vývoja, logistiky, elektrotechniky, informačných technológií, financií či ľudských zdrojov. Môžeme sľúbiť osobný prístup, férovosť a čestnosť. Sme Goodwill Recruitment - spájame správnych ľudí so správnymi firmami.

Vážime si váš prejavený záujem a ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Darivčák
Tel.: +421948203896
E-mail: poslať životopis
ID: 4544642  Megjelentetés dátuma: 16.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac