Junior účtovník

GoodCall Slovakia s.r.o

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Marelli si v Trnave do novootvoreného GLOBÁLNEHO BUSINESS CENTRA hľadá team-playerov na účtovné oddelenie - máme záujem o absolventov stredných či vysokých škôl s ekonomickým zameraním.

Ak máš záujem posúvať sa v oblasti účtovníctva v prostredí medzinárodnej spoločnosti a dokážeš denne komunikovať v anglickom jazyku, toto by mohla byť príležitosť pre Teba :)

Čo všetko budeš mať spolu s teamom na starosti na oddelení "Accounts Payable"?
• Skenovanie, validácia a archivácia prijatých finančných dokumentov
• Denné spracovanie prijatých finančných dokumentov (všetky faktúry, interné dokumenty, výdavky zamestnancov, cestovné náklady)
• Analýzy faktúr pri pozastavení, identifikácia hlavných príčin a ich riešení
• Riešenie neúplných faktúr a zníženie počtu pozdržaných faktúr
• Účtovná predkontácia
• Príprava podkladov pre účtovné uzávierky
• Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi

V čom je táto pozícia zaujímavá?

• Nové atraktívne pracovné prostredie
• Príspevok na jazykové kurzy
• Teambuilding
• Flexibilné pracovné možnosti
• Multisport karta
• Stravné lístky
• Balík výhod bude podrobnejšie prediskutovaný počas výberového konania.

Hľadáme proaktívnych ľudí, ktorí chcú zúročiť svoje vedomosti, schopnosti a zručnosti v novom projekte Globálneho Business Centra pre EMEA v Trnave.
Čo je to GBS, alebo SSC - Shared Service Centrum (centrum zdieľaných služieb)?
Jednoducho povedané sa jedná o spojenie napr. niekoľkých menších účtovných oddelení v jedno veľké, ktoré potom poskytuje služby pre celú spoločnosť v regióne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Marelli je progresívnou a globálnou spoločnosťou, ktorá Vás inšpiruje ísť vpred. Calsonic Kansei a Magneti Marelli sa spájajú pod novou svetovou značkou Marelli. Marelli pokrýva viac ako 170 výskumných a vývojových centier v Európe, Japonsku, Amerike, Ázii a Tichomorí. Má operačné sídlo v Saitame v Japonsku a Corbette v Taliansku.

Hľadáte ďalšie pracovné možnosti pre spoločnosť MARELLI? Navštívte: https://marelli.goodcall.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, Financie, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ alebo VŠ vzdelanie v odbore Účtovníctvo, Ekonómia
• Relevantná skúsenosť v oblasti financií a účtovníctva výhodou
• Znalosť účtovných programov Omega, Pohoda alebo SAP veľkou výhodou
• Pokročilá znalosť MS Excel
• Základná znalosť účtovníckej terminológie a teórie, znalosť účtovných prípadov a predkontácie
• Znalosť anglického jazyka na úrovni minimálne B1 (pravidelná komunikácia na dennej báze)
• Motivácia pracovať v oblasti financií, účtovníctva a s tým spojenej administratívy
• Team-player, ktorý sa v medzinárodnom prostredí nestratí

GoodCall je hrdým partnerom pre nábor a HR poradenstvo pre spoločnosť, ktorá zadáva túto pracovnú pozíciu.

GoodCall je moderná spoločnosť využívajúca najnovšie poznatky z oblasti náboru zamestnancov. Tento odbor prechádza v posledných rokoch rapídnym vývojom a nezaobíde sa bez podrobných znalostí technológií, sociálnych sietí a samozrejme aj modernej psychológie a marketingu.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho interného teamu?
Zistite o nás viac:
Využite možnosť pracovať v mladom tíme nadšencov.
Nie ste spokojní so svojou súčasnou prácou?
Naše najnovšie ponuky práce si môžete prezrieť kedykoľvek a úplne nezáväzne. Nikdy totiž neviete, kedy narazíte na svoju vysnívanú prácu.

Mrknite na naše video: https://youtu.be/jveJOptFr8g

GoodCall for Talent bol založený v marci 2014. Ako moderná dynamická personálne poradenská spoločnosť, ktorá sa sústredí na nový prístup vo vyhľadávaní talentov. Naším cieľom je pomáhať našim klientom realizovať recruitment cez nové trendy v recruitmente. Máme záujem na tom, aby sa značka zamestnávateľa nášho klienta zapojila do celkovej stratégie hľadania talentov.

Náš obchodný model vychádza z dynamických zmien na trhu spôsobených vplyvom internetu, sociálnych médií a meniacim sa demografickým rozložením pracovného trhu, najmä vstupom generácie Y.

Vzdelávame seba aj trh:
Vypočujte si predsedu akademickej rady Recruitment Academy, vzdelávacej platformy GoodCall-u: https://www.youtube.com/watch?v=jcY53W8TyF4

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 3897356  Megjelentetés dátuma: 8.2.2021  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac