Kuchár v japonskom bistre (vhodné aj pre absolventa) Gonnsuke Ramen s.r.o.

Gonnsuke Ramen s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská 1a, 831 04 Bratislava
Termín nástupu
15.11.2018
850 EUR brutto - nástup, po skušobnej zvýšenie + Bonus (Bonusový systém vysvetlíme na pohovore).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie surovín, Príprava japonských polievok typu Ramen, Manažovanie objednávok a zásob, Zodpovednosť za kuchyňu

-zabehnutý bonusový systém
-možnosť výberu ranných alebo poobedňajších zmien
-voľno počas sviatkov resp. víkendov
-sobotné (poldenné zmeny) podľa dohody
-možnosť ďalšieho postupu

Sme mladá spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti gastroslužieb a špecializujeme sa na výrobu tradičného japonského ramenu. Prevádzkujeme bistro s rovnomenným názvom vo FreshMarkete v Bratislave. Kladieme dôraz na budovanie dobrého pracovného kolektívu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-zodpovednosť a flexibilita
-schopnosť a ochota pracovať samostatne
-dobrý zdravotný stav
-bezúhonnosť
-teamový hráč

Sme mladá spoločnosť zameraná na gastroslužby so špecializáciou na výrobu tradičného japonského ramenu. Prevádzkujeme bistro s rovnakým názvom vo FreshMarkete v Bratislave. Naším cieľom je dodržiavať tradičné receptúry a budovať pozitívnu pracovnú atmosféru.
ID: 3502419  Megjelentetés dátuma: 7.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 EUR brutto - nástup, po skušobnej zvýšenie + Bonus (Bonusový systém vysvetlíme na pohovore).