Marketing manažer

GOLF INTERNATIONAL, s.r.o.

Miesto práce
Hotel International, Tatranská, Veľká Lomnica
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiac+ 10% prémie, + príplatky podľa zákonníka práce /sobota, nedeľa/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

budete zodpovedný /á/
- nastavenie marketingu / kampane
- nastavenie facebook, instragram, hotelové noviny, blogy, podcasty, newslettre
- zabezpečenie výroby, distribúcie marketingových materiálov
- správa web stránky
- PR podpora firmy, zvyšovanie povedomia firmy
- reporting
- SEO a správa kľúčových slov
- affiliate marketing
- E - commerce
- tvorba marketingových stratégii a plánov
- online kampane
- analýza konkurencie, analýza nových predajných kanálov
- skúsenosti s google analytics, google adwords, adobe experience, s grafickými prácami a úpravou textu a letákov, gif

- budu upresnené na osobnom pohovore

Dobrý deň Vážený uchádzač, z dôvodu vyššieho počtu zasielaných žiadosti budeme odpovedať uchádzačom, ktorí najlepšie vyhovujú naším požiadavkám.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

- chuť pracovať
- komunikačné predpoklady

Golfový areál disponuje 27 jamkami, tréningovými plochami a uprostred areálu je hotel International ****

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3929137  Megjelentetés dátuma: 25.6.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac