Manažér prevádzky a obchodu

Golem services s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 300 EUR/mesiacOdmeny a bonusy na základe schopností pracovníka .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kolegu na pozíciu :Manažér prevádzky a obchodu.
Požiadavky :Prax minimálne 2 roky s vedením 20 a viac pracovníkov
Náplň práce :
-riadenie tímu ľudí
-plánovanie a rozpis prác prevádzky
-predajca služieb a komunikácia so zákazníkmi

Dobrý zamestnanecký kolektív a pracovné prostredie, flexibilita, stabilná firma.

Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte prosím na [email protected]. Osobný pohovor s vhodnými kandidátmi budeme realizovať individuálne podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Flexibilita, dynamika, schopnosť pracovať pod tlakom, učiť sa nové veci, zodpovednosť a presnosť, precíznosť, samostatné jednanie, technické myslenie, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, organizačné a riadiace schopnosti.

Golem services s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti profesionálnych sťahovacích službách a doprave od roku 2006 s viac ako 25 zamestnancami.
Budeme radi ak sa pridáte k nám a pracujte v príjemnom kolektíve, ktorý sa rozrastá.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3869244  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac