Analytik finančných trhov - Anglický jazyk

Goldenburg Group Ltd - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Pribinova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 EUR/hod.4,50 €/hod. netto (na dohodu - brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme na pozíciu "Analytik finančných trhov - anglický jazyk" osobu, ktorá sa zaujíma o dianie na medzinárodných finančných trhoch. Má základné ekonomické znalosti a chce získať neoceniteľné pracovné skúsenosti vo finančnom sektore.
Nápňou práce bude aj analyzovanie akciových titulov a modelovanie akciových portfólií.

- Stabilná spoločnosť
- Krásna kancelária v srdci Bratislavy
- Možnosť kariérneho rastu vo finančnom sektore
- Mladý kolektív
- Teambuildingové akcie
- Získanie bezkonkurenčnej praxe v prostredí akciového trhu
- Odborné školenia

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii je nevyhnutné plynule ovládanie anglického jazyka (pohovor v anglickom jazyku).
Ovládanie maďarského a španielskeho jazyka - výhodou.

Goldenburg Group je licencovaná spoločnosť kontrolovaná Cyperskou komisiou pre burzu a cenné papiere (CySEC) s CIF licenciou číslo 242/14 poskytujúce obsiahle investičné služby. Chceme poskytovať každému klientovi najlepšie príležitosti na obchodovanie v niekoľkých obchodných oblastiach ako sú forex, akcie, CFD komodity alebo CFD indexy ponúkajúce nespočetne finančných nástrojov. Začínajúci investori ocenia príjemné a komplexné obchodovacieho prostredia MT5 platformy, ktorej súčasťou sú vysoko rozvinuté a interaktívne obchodovacie nástroje pre profesionálov. Goldenburg Group Vám dáva špeciálne obchodné príležitosti v dynamickom finančnom prostredí s mnohými výhodami pre každého. Našou prioritou je bezpečnosť našich klientov. Z toho dôvodu sme sa zaviazali na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov pre účty našich klientov podľa regulácie MiFID II a najprísnejších pravidiel stanovených Cyperskou komisiou pre burzu a cenné papiere (CySEC).
ID: 3747678  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,8 EUR/hod.4,50 €/hod. netto (na dohodu - brigády)