Čašník/čašníčka

Hotel Zlatý Kľúčik

Miesto práce
Nitra-Zobor
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacvrátane odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prestieranie stolov vrátane príslušného inventáru
Privítanie a usádzanie hostí
Poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov
Prijímanie objednávok od zákazníkov
Servírovanie objednaných nápojov a pokrmov, podľa potreby dokončovanie prípravy pokrmov na stole
Prijímanie a odovzdávanie reklamácií zodpovednému pracovníkovi
Vyúčtovanie platieb a inkasovanie sumy v domácej mene, resp. platobnej karty
Odnášanie použitého inventáru zo stolov
Čistenie a údržba pracoviska
Jednoduchá príprava jedál
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.

Práca v mladom kolektíve v príjemnom prostredí luxusného štvorhviezdičkového hotela
Možnosť kariérneho rastu
Strava zabezpečená v hotelovej kantíne
Možnosť využitia hotelového fitness a wellness centra
Kurzy anglického jazyka

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii
Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, znalosť ďalšieho jazyka výhodou
Silná orientácia na zákazníka
Prívetivé a ochotné správanie
Zmysel pre poriadok a precíznosť
Zdravotný preukaz

Hotel Zlatý Kľúčik je 4-hviezdičkový hotel, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a svojim klientom ponúka komplexné služby v rámci ubytovania, cateringu, konferenčných či svadobných priestorov a súčasťou je tiež novovybudované SPA. Svojou polohou, jedinečnosťou a výnimočnými exkluzívnymi priestormi je lákavým miestom nielen pre biznis klientelu, ale pre všetkých hostí, ktorí si chcú užiť pridanú hodnotu excelentných služieb s výhľadom na panorámu Nitry. Vďaka dlhoročnej tradícii je Hotel Zlatý Kľúčik stabilnou súčasťou hotelového a gastronomického segmentu na Slovensku.
ID: 3168716  Megjelentetés dátuma: 4.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac