Systémový administrátor - junior

Golde Lozorno spol. s r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
hrubá mesačná mzda od 1 600 € (konečná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT tímu hľadáme novú kolegyňu/ kolegu na pozíciu IT systémový administrátor! Tvojou hlavnou náplňou práce bude správa IT infraštruktúry spoločnosti, aplikačná a systémová podpora užívateľov.

Náplň bežného dňa u nás:
• administrácia - desktop, laptop, server
• deployment PC, WDS
• správa IT prístupových práv
• administrácia AD - používatelia, skupiny, prístupové práva
• nastavenie zabezpečenia adresárovej štruktúry file servera
• správa dátových úložísk NAS a SAN
• záloha, obnova dát, disaster recovery
• správa serverovne a rackov vo výrobe
• správa sieťovej infraštruktúry
• tlačiarne - SafeQ, kontakty, servis, spotrebný materiál
• virtualizácia – servery
• Cisco, Aerohive - zodpovednosti, podpora, prístup
• podpora užívateľov
• správa riadiacich PC a HW vo výrobe
• NVR - nastavenie, správa
• profylaktika IT zariadení

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• príspevok na dochádzanie
• stravovacia karta s príspevkom nad rámec zákona
• bonus za úspešné odporúčanie každého nového zamestnanca vo výške od 300 €
• celoročný pitný režim
• športové a spoločenské aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosti s administráciou Windows Server 2012 +, Active Directory, Print/File server,GPO
• skúsenosti s WMWare/ vSphere
• základné znalosti WDS, MDT
• základné znalosti z oblasti informačnej bezpečnosti
• základné znalosti z oblasti sietí (VLAN, DNS, DHCP, TCP/IP...)
• skúsenosti s administráciou aktívnych sieťových prvkov výhodou (Cisco, HP, Mikrotik...)
• skúsenosti v oblasti servisu a administrácie PC (analýza, náprava, inštalácia)
• skúsenosti s MDM vítané
• výhodou sú tiež praktické skúsenosti so správou servera MS Exchange /Exchange 365
• snaha sa učiť, zlepšovať a efektívne riešiť problémy

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3786584  Megjelentetés dátuma: 14.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: hrubá mesačná mzda od 1 600 € (konečná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta)