Referent zákazníckeho servisu

Golde Lozorno spol. s r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
základná mzda v hrubom od 1 100 € (konečná výška sa odvíja od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v dynamickom prostredí logistiky? Máš predošlé skúsenosti z automobilového priemyslu? Pridaj sa do nášho logistického tímu na pozíciu Referent zákazníckeho servisu!

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
• komunikácia so zákazníkom na dennej báze
• príjem a spracovanie objednávok od zákazníka
• vytváranie expedičného plánu, organizácia transportov a ich monitoring
• vystavovanie expedičných dokladov, fakturácia

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• zmluva priamo so spoločnosťou Golde Lozorno, spol. s.r.o.
• príspevok na dochádzanie
• stravovacia karta s príspevkom nad rámec zákona
• bonus za úspešné odporúčanie každého nového zamestnanca vo výške od 300 €
• celoročný pitný režim
• športové a spoločenské aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• min. 1 rok praxe v logistike na podobnej pozícii v automobilovom priemysle podmienkou
• skúsenosti s komunikáciou so zákazníkom (dodávateľsko-zákaznícky reťazec)
• schopnosť venovať sa viacerým projektom a úlohám naraz

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1647387  Megjelentetés dátuma: 26.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda v hrubom od 1 100 € (konečná výška sa odvíja od skúsenosti kandidáta)