Viac ako
zamestnanec

Stavbyvedúci (muž/žena):

Miesto práce
Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 750 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Koordinácia, riadenie a dohľad nad realizáciou stavby a optimalizácia technických a ekonomických procesov
  • Zabezpečenie realizácie zmluvného stavebného diela v stanovenom termíne a v zodpovedajúcej kvalite pri dodržaní uznávaných pravidiel techniky a s použitím produktov, systémov a procesov GOLDBECK
  • Vykonávanie funkcie zodpovedného stavbyvedúceho podľa Krajinského stavebného poriadku (Landesbauordnung – LBO)
  • Výberové konanie na subdodávateľov, objednávanie a kontrolovanie služieb subdodávateľov
  • Koordinácia vlastných prác
  • Určenie rozsahu výkonu subdodávateľov a vyúčtovanie služieb subdodávateľov
  • Zaobstaranie a kontrola revíznych podkladov
  • Technická koordinácia a koordinácia termínov uvedenia do prevádzky, prevzatia diela a manažmentu nedostatkov
  • Manažment nedostatkov počas záručnej lehoty
  • Zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci na stavenisku

"Naši zamestnanci sú našim najväčším bohatstvom a najsilnejšou stránkou! Iba spoločne sme GOLDBECK!"
Jan-Hendrik Goldbeck | Konateľ spoločnosti GOLDBECK

Sociálne prostredie, atraktívne rámcové
podmienky a možnosti rozvoja
Radosť z každodennej práce vzniká vtedy, keď môžete svoje kompetencie priniesť do prostredia, ktoré sa komplexné zaoberá svojimi potrebami. A presne to robíme – pomocou atraktívnych rámcových podmienok a rozmanitých ponúk od zaškolenia po podporu vo veciach rodiny a zdravia.

Sme rodinný podnik s dlhodobou perspektívou
V spoločnosti GOLDBECK pracujú ľudia, ktorí majú podnikavé myslenie a chcú dokázať niečo nezvyčajné.
Ak si myslíš, že patríš do nášho teamu ozvi sa nám: [email protected]

BENEFITY
  • 30 dní ročnej dovolenky,
  • Dochádzkový bonus,
  • 2x ročne darčekové poukazy v hodnote 300€ alebo Komplexná
zdravotná prehliadka v hodnote 700€,
  • Odmena za odporučenie známeho
  • Bonus pri narodení dieťaťa 300€,
  • Bonus pri uzavretí manželstva 300€,
  • Príspevok III. pilier DDS Tatrabanka,
  • Ovocný bufet,
  • Pitný režim,
  • Mobilný telefón aj na súkromné účely
  • Firemné teambuildingy (zimné – Lyže, letné – cyklo/turistika),
víkendové letné rodinné akcie pre zamestnancov a rodinných
príslušníkov,
  • Odborné, jazykové a osobnostné školenia,
  • Príspevok na škôlku 100€/mesiac
  • Služobné vozidlo aj na súkromné účely

Sme spoločnosť, ktorá stavia na dlhodobom úspechu a férovom zaobchádzaní so zamestnancami a klientmi. Ľudia, ktorí u nás pracujú, majú od začiatku možnosť aktívne a tvorivo sa podieľať na projektoch a s radosťou rásť pri výzvach. Naši zamestnanci sú nositeľmi vedomostí a podnikovej kultúry. Staviame na odbornej a osobnej kompetencii. Ich pripravenosť angažovať sa pre podnik a riadiť sa našimi podnikovými hodnotami nás robí silnými.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, realizačné práce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

skúsenosť v stavebníctve, zodpovednosť, ochota učiť sa nové veci a postupy, angažovanosť meniť veci k lepšiemu

GOLDBECK je rodinná spoločnosť. Koncipujeme, staviame a staráme sa o množstvo typov budov. Systémové prvky, z ktorých sa skladajú naše budovy, si vyrábame prevažne sami. Vďaka hustej sieti pobočiek sme blízko k našim zákazníkom. Ten, kto realizuje projekty so spoločnosťou GOLDBECK, dostane všetky služby pod jednou strechou.
Naša identita – kto sme a čo nás ženie vpred.

V sídle našej regionálnej spoločnosti Goldbeck realizujeme pre našich klientov projekty presne šité na mieru, rýchlo a udržateľne v zmysle nášho motta „building excellence“.

V Nemecku a v Európe sa nachádza viac než 88 pobočiek
10 výrobných závodov: Bielefeld, Hamm, Plauen, Ulm, Kutná Hora, Tovačov (CZ), Lodz, Torun Rakowice Male (PL)
3 systémové centrá: Bielefeld, Hirschberg, Leipzig

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Stavebný priemysel
ID: 4230660  Megjelentetés dátuma: 7.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 750 EUR/mesiac