Predavačky

GOLD CHOICE s.r.o

Miesto práce
Čadca
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 660 EUR/mesiacodmena podľa dosiahnutej tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše pracovné miesto bude v SISI, sme maloobchod ktorý sa zaoberá dizajnové doplnky,darčkové predmety a domáce potreby aj textil ktoré potešia každého.

Vaše úlohy:(predavačka)
- predajná činnosť
- práca na pokladni
- komunikácia so zákazníkom
- starostlivosť o predajňu

Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity

Sme si vedomí, že dobrý zamestnanecký vzťah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Pracovať v SISI znamená pracovať v stabilnej a zodpovednej spoločnosti, kde Vám mzda nikdy nebude meškať.

Okrem mzdy, ktorá zodpovedá Vášmu pracovnému výkonu Vám ponúkame:
- príplatok za soboty
- bonusový systém odmien zamestnancov
- zamestnanecké zľavy
- príspevok na stravné lístky zo sociálneho fondu

Pokiaľ predpokladáte, že vyhovujete našim požiadavkám, zašlite nám svoju žiadosť spolu so životopisom. Alebo tel.kontakt 0948527336.
Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov kontaktujeme a pozývame na prijímací pohovor len vybraných uchádzačov.

Za pochopenie ďakujeme.

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- práca v maloobchode
- skúsenosti s vedením ľudí
- pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- flexibilita
- angažovanosť

Naša firma sa zaoberá maloobchodným predajom. Úspech našej spoločnosti je postavený vždy na pozitívne naladenom a efektnom tíme, ktorý je otvorený profesionalným významom. Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu.
Pracovať v našej spoločnosti znamená že budete pracovať v stabilnej a zodpovednej spoločnosti, kde Vám mzda nikdy nebude meškať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4103012  Megjelentetés dátuma: 1.2.2022  Alapbér (bruttó): 550 EUR/mesiac