Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Prevádzkový elektrotechnik

GOIMPEX BRATISLAVA, a.s.

Miesto práce
PARK SNOW Donovaly, Donovaly
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.1.2021
1 100 EUR/mesiac- príplatky za prácu nadčas - príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov podľa platnej legislatívy - odmeny po sezóne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly na plný úväzok alebo na živnosť na pozíciu prevádzkového elektrotechnika (obsluha lanových dráh). Náplňou práce je vykonávanie pravidelnej údržby elektrických zariadení (vyhradené technické zariadenia, určené technické zariadenia), operatívne drobné opravy a údržba na elektrických zariadeniach.

- príplatky za prácu nadčas
- príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov podľa platnej legislatívy
- sezónny skipas platný v stredisku PARK SNOW Donovaly
- práca v stabilnej spoločnosti
- odmeny po sezóne
- zamestnanecké benefity nefinančného charakteru (napr. vstupy do partnerských rekreačných zariadení)
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít

Štruktúrovaný životopis s motivačným listom (príp. potvrdenia o absolvovaných školeniach a kurzoch) poprosím zasielajte e-mailom do konca novembra 2020 na adresu [email protected] alebo [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

- elektrotechnické stredoškolské vzdelanie s maturitou
- odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky–slaboprúd, čítanie schém
- pracovitosť, samostatnosť,
- prax v elektroúdržbe vítaná

prevádzkovateľ lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3994327  Megjelentetés dátuma: 3.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac