Pracovník/čka predaja lyžiarskych lístkov

GOIMPEX BRATISLAVA, a.s.

Miesto práce
PARK SNOW Donovaly, Donovaly
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
23.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac+ príplatky podľa platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly na plný úväzok, na dohodu alebo na živnosť na pozíciu manažéra/ky prvého kontaktu so zákazníkom. Hlavná náplň činnosti je predaj lyžiarskych lístkov počas zimnej sezóny 2020/2021 a poskytovanie informácií zákazníkom počas ich pobytu v stredisku na Donovaloch.

- sezónny skipas platný v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly
- možnosť zamestnaneckého ubytovania,
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít
- príplatky za prácu nadčas
- príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov podľa platnej legislatívy
- odmeny po sezóne
- zamestnanecké benefity nefinančného charakteru (napr. vstupy do partnerských rekreačných zariadení)

Štruktúrovaný životopis s motivačným listom poprosíme zasielajte e-mailom do 15.12.2020 na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do nášho dynamického tímu nových komunikatívnych kolegov, samostatných , priateľských a ochotných sa učiť nové veci. Podmienkou je ovládanie základnej práce s počítačom a minimálne základy cudzieho jazyka.

prevádzkovateľ lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3546110  Megjelentetés dátuma: 9.11.2020  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac