Špecialista predaja zájazdov

goat s.r.o.

Miesto práce
Palatínova, Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
2.5.2019 alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
540 - 850 EUR/mesiac540€ + odmena na základe predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na letnú sezónu hľadáme šikovnú/-ého predajcu, na výpomoc na pobočku cestovnej agentúry INVIA v Komárne. Hlavná náplň práce: predaj zájazdov, leteniek a doplnkových služieb cestovného ruchu, komunikácia s klientmi osobne, telefonicky alebo mailom, telefonické spracovanie objednávok klienta, komunikácia s domácimi i zahraničnými partnermi, Práca s rezervačným systémom. Vytváranie cenových ponúk pre klienta a starostlivosť o neho. Základné marketingové aktivity.
Ideálna práca na leto pre študentov.

Možnosť osobnostného a profesijného rastu
Služobné cesty do zahraničia, infocesty
Motivujúce finančné ohodnotenie
Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Uvedenú pracovnú pozíciu obsadzujeme na dobu určitú a to približne do konca septembra. Pokiaľ sa Ti ponuka zapáčila a chcel/-a by si pracovať v centre Komárna v zaujímavom a dynamickom odvetví, neváhaj nám zaslať svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Čistý register trestov
• Nástup ihneď.
• Prax s prácou s klientami alebo v cestovnom ruchu vítaná.
• Príjemné vystupovanie a výborný prejav
• Veľmi dobrá orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad.
• Ochota učiť sa novým postupom.
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť,
• Flexibilita,
• Komunikatívnosť,
• Odolnosť voči stresu,
• Tímový hráč.
• Znalosť ďalších cudzích jazykov je vítaná.

Sme cestovná agentúra a prevádzkujeme značkové pobočky invia v Komárne a v Piešťanoch, zameriavame sa na progresívny spôsob predaja zájazdov všetkých druhov, letných aj zimných dovoleniek, poznávacích pobytov a pod. Sme radi ak sú spokojní ako naši klienti tak aj naši zamestnanci. Čaká Ťa príjemné pracovné prostredie a radi Ti vyjdeme v ústrety.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3632600  Megjelentetés dátuma: 29.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 540 - 850 EUR/mesiac540€ + odmena na základe predaja