CykloKuriér Švihaj Šuhaj - Brigáda - ParTTime

GO4, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 34, Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
úkolové odmeňovanie - minimálne 5€/h - čím si rýchlejší a šikovnejší tým viac môžeš zarobiť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa Part Time Šuhaj! Šuhaj brigoš, dohodár, študent alebo len tak ak nemáš čo robiť a chceš si trochu zarobiť..

Náplň práce

Vyzdvihovanie a doručovanie zásielok na území širšieho centra Bratislavy (Staré Mesto, Nové
Mesto, Ružinov a Petržalka).
Rozvozové doručovanie s ohraničeným časovým limitom - najmä hotové jedlá.
Na rozvozy Šuhajom poskytujeme k dispozícii nákladné bicykle.
Pracovná doba je aktuálne najmä v čase 10:00 – 14:30 hod alebo cca 14:00 - 18:00.
Ide o prácu na čiastočný úväzok - veľmi vhodné napr. na dohodu pre študenta.
Pracujeme skutočne v každom počasí (dážď, sneh, letné vysoké teploty) a každom ročnom období,
denne každý cyklokuriér najazdí v hustej bratislavskej premávke cca 30-50 km a doručí cca 20 - 30
zásielok.
Hľadáme skutočne len stabilných, spoľahlivých a dlhodobých parťákov.

Priateľská pracovná atmosféra
Work/life balance
Nezávislosť
Možnosť profesne vyrásť spolu s nami
Spojenie práce so koníčkom;
Vlastný významný príspevok k ochrane životného prostredia;
100% slnečného žiarenia počas celého roka

Ak máš skutočne záujem byť cyklokuriérom, prosím pošli nám aj pár viet o svojom vzťahu k cyklistike (či si športový, rekreačný, mestský alebo horský cyklista); ako často bicykluješ v súčasnosti; aký bicykel jazdiš (horský/crossový/cestný/mestský); a motivačný list o tom, prečo by sme si mali vybrať práve teba.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý orientačný zmysel a znalosť ulíc Bratislavy
fyzická odolnosť
nadšenie pre cyklistiku
zodpovednosť a spoľahlivosť
organizačné schopnosti

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, doručovanie eshopov, rozvoz potravín a jedál.
GO4 je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2017.
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2014 a ceny primátora Bratislavy za rok 2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3310323  Megjelentetés dátuma: 14.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: úkolové odmeňovanie - minimálne 5€/h - čím si rýchlejší a šikovnejší tým viac môžeš zarobiť