Obchodný manažér pre Bratislavský kraj - pracujte pokojne i z domu

GO! Express & Logistics, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ soft odmeny a podiel z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starať o zverené portfólio existujúcich klientov z bratislavského kraja
• získavať nových klientov a nastavovať podmienky spolupráce
• pripravovať obchodné ponuky
• reportovať a konzultovať priebežné výsledky na týždennej a mesačnej báze
• pravidelne sa stretávať s kolegami z Prahy, Varšavy či z Berlína
• boli by sme radi, ak by Vám nebol cudzí marketing a obchodná stratégia

• stabilné platové ohodnotenie (základ + provízia + bonusový systém)
• služobný automobil, notebook, mobilný telefón
• stravný paušál
• prácu na home office, zázemie v Bratislave
• detailné zaškolenie, podporu support tímu, pravidelné konzultácie
• mimoriadne kvartálne motivačné súťaže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Obchod

Vodičský preukaz

B

• proaktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• reprezentatívne vystupovanie
• väzby na bratislavský región (znalosť miestneho prostredia)
• Podieľanie sa na kreatívnych procesoch v príprave, spracovaní a úprave propagačných materiálov a tvorbe reklamných kampaní

GO! Express & Logistics je renomovaná medzinárodná expresná kuriérska spoločnosť so silnou prítomnosťou v rôznych krajinách vrátane Nemecka, Česka, Rakúska, Slovenska, Dánska a Luxemburska. Svoje služby poskytuje s dôrazom na rýchlosť, spoľahlivosť a efektivitu pre svojich klientov po celom svete.

Na slovenskom trhu je GO! Express & Logistics aktívnou účastníčkou od roku 2017. Naša slovenská pobočka sídli v hlavnom meste Bratislave, čo im umožňuje efektívne a flexibilne zabezpečovať doručovanie a logistické potreby pre svojich zákazníkov po celej krajine.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3461354  Megjelentetés dátuma: 27.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac