Zmeň svoj život a uchop budúcnosť do vlastných rúk! - Obchodný zástupca/manažér

GO capital s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 500 EUR/mesiacHorná hranica u nás nie je, koľko energie a času do toho dáš, toľko zarobíš. Ty si stanovíš plán koľko chceš zarobiť, my ti ukážeme ako a ešte ti k tomu prihodíme bonus 10%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podnikaj a buduj si vlastnú firmu pod silnou značkou medzinárodnej spoločnosti. Využi potenciál špičky na Európskom trhu v obore, ktorý dynamicky rastie aj počas korony. Nepotrebuješ vstupný kapitál, všetko ťa naučíme, dáme ti know-how. Potrebuješ mať chuť pracovať, makať na sebe a učiť sa. Staň sa expertom/kou v obore financií, splň si predstavu o svojej budúcnosti.

Čo bude teda tvojou prácou?
• nadväzovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi - akvizícia
• starostlivosť o existujúcich klientov - servis
• analýza potrieb a požiadaviek klienta
• vytváranie riešení na mieru
• komunikácia s obchodnými partnermi
• rozvoj obchodných aktivít v regióne

• akvizičné a obratové bonusy
• časová flexibilita
• kariérny rast spravodlivo nastavený pre každého rovnako
• dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti
• všetci sme si rovní, nehráme sa tu na "šéf a podriadený"
• príjemný kolektív, kolegovia sú naša druhá rodina
• vzdelávací program - vzdelávanie a osobnostný rast máme v DNA
• výhodné mobilné paušály
• príspevok na operatívny leasing vozidla
• pravideľné motivačné súťaže o zaujímavé ceny
Najlepším:
• zaplatíme dovolenku aj 4x do roka, teraz ju nevyužiješ ale ona si ťa počká :)
• dáme prémiové auto na rok

Informácie o výberovom konaní

Uvidíme sa na online pohovore cez Google Meet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
Je ti multitasking, premýšľanie, plánovanie, písanie poznámok, telefonovanie prirodzené? Nebojíš sa výjsť z komfortnej zóny, výziev a zodpovednosti? Komunikácia, efektivita, kreativita nie sú pre teba cudzie slová? Si náš človek? Ak áno, pošli životopis, tešíme sa na teba.

Koho nehľadáme?
Ak hľadáš teplé miesteško za plácu o ktorej nerozhoduješ, šéfa, pracovnú dobu od 8 do 16, tak táto práca nie je pre teba, hľadaj ďalej.

Inzerujúca spoločnosť poskytuje prémiové riešenia vo financiách a technologické novinky získané skúsenosťami z trhov západnej Európy.
ID: 4016958  Megjelentetés dátuma: 9.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac