Medical Sales Representative – Wound therapy

Fidia Pharma Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
brutto 1 250,00 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farmaceutická spoločnosť hľadá vhodného kandidáta na post obchodného zástupcu, za účelom rozšírenia nášho tímu pre divíziu wound therapy.
Pracovný pomer: na dobu určitú 12 mesiacov, po uplynutí pri vzájomnej spokojnosti predĺženie na dobu neurčitú.
Náplň práce: pravidelné návštevy existujúcich klientov a akvizícia nových, semináre, účasť na odborných podujatiach, odborných školeniach.
Ponúkame silné zázemie stáleho kolektívu, odborné zaškolenie s podporou a otvorený prístup.
Skúsenosti v odbore, znalosť cudzieho jazyka a zdravotnícke vzdelanie sú výhodou.

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa budú uchádzať o zamestnanie.
VYHRADZUJEME SI PRÁVO KONTAKTOVAŤ LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť, flexibilita

Farmaceutická spoločnosť so zahraničným majiteľom, zameraná na oblasť zdravotníctva a farmácie. Zastupuje viacero významných zahraničných farmaceutických firiem, ktorým ponúka služby v oblasti registrácie, marketingu a distribúcie liečiv a zdravotníckych pomôcok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3575183  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: brutto 1 250,00 eur