Pracovník zákazníckeho oddelenia - Customer Servise Representative

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Budča, Budča
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13. a 14. plat, ročné odmeny v závislosti od splnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o. hľadá do svojho tímu posilu na pozíciu Pracovníka zákazníckeho oddelenia - Customer Service Representative. Pridajte sa k nám a budujte si kariéru s nami!

Náplň práce:
- každodenný telefonický kontakt s klientmi spoločnosti
- riešenie požiadaviek a problémov zákazníkov
- udržiavanie a rozvoj obchodných vzťahov
- návrhy riešení pre zákazníkov
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- podieľanie sa na budovaní celkovej spokojnosti zákazníkov
- administratíva
- colná problematika
- pracovný úväzok 8 hod./deň, pracovná doba medzi 09:30 - 18:00 podľa pokynov nadriadeného a aktuálneho rozpisu služieb

- práca v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
- motivačné platové podmienky, 13. a 14. plat + ročné odmeny
- dlhodobá spolupráca
- príjemné pracovné prostredie v novom logistickom parku
- príležitosť na odborný a kariérny rast
- možnosť využívania cudzieho jazyka a jazykového vzdelávania na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- profesionálne vystupovanie
- orientácia na zákazníka
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- schopnosť riešiť problémové situácie
- odolnosť voči stresu
- flexibilita

GLS Slovakia je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems B.V. (so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé, vysokokvalitné zásielkové služby pre viac než 270 000 zákazníkov doplnené o logistické a expresné služby. "Líder v kvalite európskej logistiky zásielok" je hlavným princípom GLS, pričom udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt. Prostredníctvom vlastných a partnerských spoločností poskytuje Skupina GLS služby v 41 európskych štátoch a v 7 štátoch USA. Celosvetovo pôsobí na základe zmluvných dohôd. GLS má k dispozícii vyše 70 hlavných a regionálnych prekládkových stredísk a viac než 1000 diep. So svojou pozemnou sieťou je GLS jedným z vedúcich poskytovateľov zásielkových služieb v Európe. GLS má 17 000 zamestnancov a denne je na cestách pre GLS približne 26 000 vozidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alžbeta Solgová
E-mail: poslať životopis
ID: 660297  Megjelentetés dátuma: 13.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac