Controller-finančný analytik

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Logistické centrum Budča, Banskobystrický kraj, Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava reportov podľa požiadaviek manažmentu
Príprava prezentácií podľa požiadaviek manažmentu
Tvorba a vyhodnocovanie finančných plánov
Správa controllingového systému a implementácia nových funkcionalít systému
Analýza nákladov a participácia na návrhoch ich optimalizácie
Analýza a kalkulácie návratnosti investičných projektov
Analýza a plánovanie cash-flow

možnosť pracovať v modernej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
príjemné a moderné pracovné prostredie
výhodné platobné podmienky, 13. plat
príležitosti na odborný a kariérny rast
možnosť využívania cudzieho jazyka

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a predstavy o najvhodnejšom kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť účtovníctva, analytické myslenie, samostatnosť a tvorivosť pri plnení zadaných úloh, schopnosť konzistentne pracovať v časovej tiesni, schopnosť plynule ústne komunikovať v anglickom jazyku

GLS Slovakia je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems B.V. (so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé, vysokokvalitné zásielkové služby pre viac než 270 000 zákazníkov doplnené o logistické a expresné služby. "Líder v kvalite európskej logistiky zásielok" je hlavným princípom GLS, pričom udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt. Prostredníctvom vlastných a partnerských spoločností poskytuje Skupina GLS služby v 41 európskych štátoch a v 7 štátoch USA. Celosvetovo pôsobí na základe zmluvných dohôd. GLS má k dispozícii vyše 70 hlavných a regionálnych prekládkových stredísk a viac než 1000 diep. So svojou pozemnou sieťou je GLS jedným z vedúcich poskytovateľov zásielkových služieb v Európe. GLS má 17 000 zamestnancov a denne je na cestách pre GLS približne 26 000 vozidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3239121  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou