Operátor kolesovej linky

GLOVIS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 077 EUR/mesiacOstatné zložky mzdy: variabilná zložka mzdy po skončení skúšobnej doby do 5%. Bonus vo výške 50 € až 100 € mesačne za úspešné zaškolenie počas trvania skúšobnej doby. Príplatok za obsluhu VZV. Priemerná výška mzdy v skúšobnej dobe 1340 €, priemerná výška mzdy po skončení skúšobnej doby 1400 €, plus bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na automatizovanej kolesovej linke v prostredí automobilového priemyslu
  • manipulácia s pneumatikami
  • manipulácia s kolesovými diskami
  • montáž závaží na disky
  • montáž ventilov
  • kontrola automatických zariadení linky
  • zásobovanie kolesovej linky (práca na VZV)

  • Zaujímavý sociálny a bonusový program pre zamestnancov. (štvrťročné, polročné bonusy (13.ty a 14.ty plat), inflačná kompenzácia)
  • Doprava do a zo zamestnania v rámci žilinského regiónu a okresu Považská Bystrica
  • Príspevky na stravovanie.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • Príplatok za rizikové pracovisko (bremená, hluk)
  • Príplatky za zmennosť (poobedná, nočná)
  • Príplatok za prácu na VZV
  • Rôzne zľavy pre zamestnancov
  • Distribúcia vitamínových balíčkov, dni zdravia

Ak Vás zaujala uvedená pozícia a ste na ňu kvalifikovaný, prosím pošlite nám svoj životopis na emailovú adresu [email protected].
Zaslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov pre výber kandidátov podľa zákona 122/2013 o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • práca v 3-zmennej prevádzke
  • ochota pracovať nadčas - výrobné soboty
  • vodičský preukaz skupiny B výhodou
  • preukaz vodiča vysokozdvižného vozíka výhodou (nie je podmienkou)
  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť, pracovitosť
  • skúsenosť s prácou na VZV výhoda (nie je podmienkou)
  • skúsenosť s prácou s dotykovým panelom

GLOVIS SLOVAKIA patrí do skupiny Hyundai Glovis, ktorá je globálnym poskytovateľom integrovaných logistických a distribučných služieb. Na Slovensku sme hlavným logistickým partnerom spoločnosti Kia Slovakia. Pre nášho hlavného zákazníka zodpovedáme za všetky vnútorné logistické procesy a dodávky hotových vozidiel po celej Európe. Zaoberáme sa tiež obchodovaním s firmami pôsobiacimi v oblasti recyklácie materiálu, prepravy, prenosu a skladovania. V súčasnej dobe zamestnávame približne 450 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2569326  Megjelentetés dátuma: 8.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 077 EUR/mesiac